چهارشنبه 28 ارديبهشت 1401
terminals@tabriz.ir
آدرس : تبریز میدان ابوریحان انتهای خیابان منظریه ترمینال مرکزی تبریز
تاریخ : چهارشنبه 21 ارديبهشت 1401
کد 1036

تشکیل جلسه هم اندیشی و بررسی مشکلات حوزه مالی و اقتصادی سازمان پایانه های مسافربری شهرداری تبریز

در راستای تعامل و وحدت رویه و شناسایی مشکلات حوزه امور مالی سازمان جلسه هم اندیشی و بررسی مشکلات و موانع اجرایی عملیات مالی با حضور کلیه کارکنان حوزه امور مالی سازمان تشکیل گردید .
به گزارش امورارتباطات سازمان پایانه های مسافربری شهرداری تبریز،جلسه هم اندیشی حوزه مالی و اقتصادی سازمان با حضور مهندس شاهی ، امروز چهارشنبه 21 اردیبهشت ماه تشکیل شد. در این جلسه معاون اداری و مالی سازمان پایانه های مسافربری شهرداری تبریز ،ضمن تشکر  از زحمات و تلاشهای خستگی ناپذیر حوزه مالی و اقتصادی که از گردانندگان اصلی سازمان می باشد قدردانی نمود . شاهی تصریح کرد: میزان تعلق  و وفاداری کارکنان به سازمان نشان از پویایی ومشارکت کلیه کارکنان سازمان می باشد.
معاون اداری و مالی سازمان افزود ،هدایت و شفافیت وضوح سازمانی و انتظارات سازمان از عملکرد یکایک پرسنل را مورد تاکید قرار داد.
شاهی بیان کرد:قدردانی و تشویق از عملکرد خوب،یک جنبه بسیار موثر از فرایندهای مستمر ارزیابی است که می تواند انگیزه کارکنان را افزایش دهد معاون اداری و مالی سازمان خاطر نشان کرد:اگر تحولی در سازمان ایجاد شود بدون توجه به فرهنگ سازمانی موثر واقع نمی شود و اگر بخواهیم درصدد بهبود عملکرد سازمانی باشیم باید به عوامل تشکیل دهنده آن که دانایی پروری،امانتداری،اعتقاد دینی،انصاف،رازداری است توجه و باور داشته باشیم.
شاهی تاکید کرد:الحمدالله در حوزه معاونت اداری ومالی سازمان انسجام،یکپارچگی و اتحاد و نظم و انضباط کاری را مطلوب بوده و از کارکنان سازمان به عنوان دارایی ها و سرمایه حیاتی سازمان نام برد.
 
سپس همکاران این حوزه پیشنهادات و دیدگاه های مثبت و سازنده خود را ارائه کردند.